Oddział Sportu i Turystyki

Promocja książki

Oddział Sportu i Turystyki Muzeum Miasta Łodzi  oraz Fundacja Dobrej Książki Księgarnie Matras oraz Grono Przyjaciół zapraszają na promocję książki - albumu "Bogdan Tuszyński", wyd. Fundacja Dobrej Książki, Warszawa 2013 połączoną ze spotkaniem z Bogdanem Tuszyńskim

Bogdan Tuszyński, łodzianin z urodzenia, jest wybitnym dziennikarzem sportowym oraz historykiem sportu i dziennikarstwa. Przez blisko 30 lat był sprawozdawcą Polskiego Radia, będąc również redaktorem naczelnym redakcji sportowej rozgłośni. Jest autorem wielu publikacji i książek przybliżających historię sportu - szczególnie kolarstwa, oraz polskiego dziennikarstwa sportowego.Album "Bogdan Tuszyński" prezentuje dzialalność reporterską, dziennikarską i naukową bohatera. Uzupełniony jest  wspomnieniami Jego Przyjaciół.

3 kwietnia 2013 r., godz. 14.00
Księgarnia Matras
Manufaktura, ul. Jana Karskiego 5 (I piętro)